İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulv. Cengizhan No: 116 kat 2 / 206 Konak İzmir

0 232 489 41 44 [email protected]

banner

Fuat Kaya

İzmir hasar Danışmanlık Malatya Bölge Sorumlusu

Yetkili : İzmir Hasar Danışmanlık Malatya Bölge Sorumlusu Telefon: 0 422 325 20 44 - 0 532 565 49 30 Adres : Ferhadiye mahallesi Ferhadiye sokak esenlik market karşısı acer iş merkezi kat:3 No:10 merkez/MALATYA Web : www.izmirhasardanismanlik.com E-Mail : [email protected]

İZMİR HASAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ 

 

TÜRKİYE’NİN DÖRTBİR YANINDA  SİGORTA HUKUKU İLE İLGİLİ

 
                        TÜM SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ


 
1 Trafik Kazaları Sonucunda
2 Mesleki Sorumluluk Sigortaları (Hekimin ve Avukatların Sorumluluklarına ilişkin)
3 Ölüm tazminatı
4 Sakatlık tazminatı
5 Kritik Hastalıklar Sigortası
6 Hayat Sigortaları 
7 Maddi hasarlı kazalar
8 Deniz Kazaları 
9 Ferdi Kaza Sigortaları 
10 Tüp gaz patlamaları
11 Uçak kazalrı
12 Tren kazaları
13 Hekim hataları
14 Sigortasız araçların veya faili meçhul araçların sebeb oldugu kazalar
 
 
 
İZMİRHASAR; yukarıdaki alanlarda; konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetlerinde ülkemizde önemli ölçüde eksikliği hissedilen bir alanda faaliyet göstermektedir. 

İZMİRHASAR
; sigortalı yaşamın etkin olarak yaygınlaşmaya başladığı ülkemizde sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (Bedeni ve maddi zararlar) ortadan kaldırılması maksadı ile kurulmuştur.


Hasar tasfiyesi işlemlerini Türkiye'de mukim sigorta şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu (Yabancı plakalı araç kazaları), Karayolları Garanti Hesabı (Garanti Fonu) nezdinde gerekli girişimlerde bulunmak suretiyle yürütmektedir. 

Kaza sonucunda ortaya çıkan zararların tasfiye işlemleri; konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip çalışması sonucunda çözümlenebilmektedir. Mevcut sigorta sektöründeki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar maalesef kaza olayları sonucunda bir takım mağduriyetlerin oluşmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir. Kaza sonucunda sigorta şirketlerinden talep edilecek her türlü bedeni ve maddi kayıplar bazen sonucu belli olmayan uzunca bir süreci gerektirmektedir.Bu durum ilgili kuruluşların keyfi tutumlarından kaynaklanabileceği gibi bazen de hak sahiplerinin haklarını takip etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı kaza ve zarara uğrayan insanları korumayı amaçlamaktadır. Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket edildiği takdirde zararların telafi edilmesi mümkün olabilmektedir. Ancak her konuda olduğu gibi sigorta işlemlerinde de bilgi birikimi olan ve konusunda uzman personel ile sorunların çözümlenmesi doğru yol olarak görünmektedir.

İZMİRHASAR
   ; bu düşünce ve anlayıştan hareketle ortaya çıkmıştır.


İZMİRHASAR
   

Sigortasız ve faili meçhul araç tarafından meydana gelen kazalarda oluşan vefat,daimi sakatlık veya yaralanmalarda tazminat,tedavi masrafları gibi kayıp ve zararlar hukuki çercevede araştırılıp mağduriyetiniz giderilir çözümlenene kadar hiçbir ücret talep etmeden işleminiz yapılmaktadır. 

İZMİRHASAR
   ; bütün faaliyetlerini düzenlerken ve yürütürken hukukun üstünlüğü ve adaletin kısa sürede tecelli etmesi ilkesini temel prensip olarak benimsemiştir. Bünyesinde bulunan Hukuk Müşavirliği vasıtasıyla kasıt fiili olmaksızın (Kaza) ortaya çıkan her türlü zararın karşılanması ve insanlarımızın mağdur edilmemesi için gerekli bütün gayretini ilgi alanına yöneltmiştir. Meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat hakları en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılmakta ve insanlarımızın mağdur edilmesi engellenmektedir. 


İZMİRHASAR
   ;


Faaliyetlerini tüm Türkiye ye yaygınlaştırmak suretiyle ülkemizde yaşayan ve sigortalı yaşamı paylaşan insanlarımıza sınırsız hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle Tüm Türkiye de yapılanma sürecini başlatmıştır. Çoğu yanlış kaynaklı bilgilendirilmeden kaynaklı sigortacılık sorunlarının yaşanmasına izin vermeyen şirketimiz 7gün 24 saat görev yapan Uzman Hasar Danışmanları ve Hukukçu kadrosuyla her türlü sigorta poliçesinden kaynaklı zararların tazmini amacıyla gerekli hukuki süreci takip etmek, ve en kısa sürede netice almak üzere 7/24 hizmet vermektedir.Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile sektörün lider hasar danışmanlık şirketi olarak ilklere imza atarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

deneme
111
1111
Referans1