İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulv. Cengizhan No: 116 kat 2 / 206 Konak İzmir

0 232 489 41 44 [email protected]

banner

Haklarınızı Biliyormusunuz ?

17-12-2017 admin

Haklarınızı Biliyormusunuz ?

Yaşadığınız trafik kazası sonucunda oluşan bedeni hasar durumuna göre 330 bin TL'sına kadar tazminat hakkınız olabilir.
Ayrıca kazanın yeni olmuş olması da gerekmemektedir. Son 8 yıla kadar geçirdiğiniz trafik kazası sonucu oluşan tazminatınızı -doğru yoldan gittiğiniz takdirde- yasal faiziyle birlikte kuruşu kuruşuna alabilirsiniz. Hem de çok kısa bir süre içinde...

Uluslararası sigorta şirketlerinden Allianz tarafından hazırlanan Risk Raporu'na göre dünyada her yıl 50 milyon yaralanmalı trafik kazası gerçekleşirken, 1,2 milyon trafik kazası insanların hayatlarına mal oluyor. Raporda dünya üzerinde her 6 saniyede bir kişinin trafik kazası mağduru olduğu belirtiliyor.

Uzmanlar, kazalarda bedenen zarara uğrayan kişilerin haklarını bilmediğini bu nedenle de sigortaya ya da Güvence Fonu'na başvurmadıklarını söyledi. Araştırmalar, ölüm hadiselerinde yüzde 70, sakatlık veya bedensel yaralanmalarda ise yüzde 60’a yakın başvuru yapılmadığını ortaya koyuyor.

Eğer siz veya bir tanıdığınız, bir kaza sonucu bedeni bir mağduriyet yaşadıysa yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenler;

UZMAN YARDIMI ALIN

Bu konu sonuç olarak bir sigorta konusudur. Bu yüzden hakettiğiniz miktarı alabilmek ya da eksik almamak için mutlaka sigorta mevzuatına hakim, bürokrasiyi bilen ve güvenilir profesyonel firmalarla çalışmalısınız..

MAĞDURİYETİNİZİ GİDERMEK İSTERKEN TEKRAR MAĞDUR OLMAYIN

Piyasada çantacı olarak tabir edilen kişilerin vaatlerine itibar etmeyin. Tazminat rakamlarının yüksek olması art niyetli ya da işi bilmeyen bir çok kişinin de iştahını kabartmaktadır. Bu tip kişlerden uzak durun ve mutlaka konusunda uzman ve güvenilir firmaları tercih edin.

İzmir Hasar Danışmanlık, tüm Türkiye'de uzman bedeni hasar uzmanı ve avukatlarıyla hizmet vermekte olup tazminat haklarınızı alana kadar sizden hangi sebeple olursa olsun ASLA para talep etmemektedir...

 

Firmamızönce mağdurun hak sahibi olup olmadığını tespit eder, hak sahibi ise ve firmamızyetki verirse işi sonuna kadar takip eder ve sonuçlandırana kadar ücret talep etmez. Tazminat mağdurun hesabına geçtikten sonra belirtilen yüzde artı kdv ücreti  alır.

 

 

deneme
111
1111
Referans1