İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulv. Cengizhan No: 116 kat 2 / 206 Konak İzmir

0 232 489 41 44 [email protected]

banner

İzmir Hasar Danışmanlık Sultangazi’de !

11-12-2017 admin

İzmir Hasar Danışmanlık Firma Sahibi Mehmet Bay ve İstanbul Bölge Sorumlusu Kemal Emre Bozoğlu ile hasar danışmanlığı üzerine bilgilendirici bir röportaj gerçekleştirdik. ...

Türkiye’nin birçok yerinde temsilciliği bulunan ve merkezi İzmir’de olan İzmir Hasar Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri İstanbul Bölge Müdürlüğünü Sultangazi’de faaliyete geçirdi.

Sultangazi’nin yakından tanıdığı isimlerden biri olan Sultangazispor Kaptanı Kemal Emre Bozoğlu İzmir Hasar Danışmanlık ve Aracılık Hizmetlerinin İstanbul Bölge Sorumluluğunu üstlendi. İzmir Hasar Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetlerinin İstanbul’da ki merkezi ise Sultangazi olarak belirlendi. İzmir Hasar Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetlerinin faaliyet alanları ise şunlar;

İşte İzmir Hasar Danışmanlığı’nın faaliyet alanları;
1- Trafik Kazaları Sonucunda
2- Mesleki Sorumluluk Sigortaları
3- Ölüm Tazminatı
4- Sakatlık Tazminatı
5- Kritik Hastalıklar Sigortası
6- Hayat Sigortaları
7- Maddi Hasarlı Kazalar
8- Deniz Kazaları
9- Ferdi Kaza Sigortaları
10-  Tüp – Gaz Patlamaları
11- Uçak Kazaları
12- Tren Kazaları
13- Hekim Hataları
14- Sigortasız ve Faili Meçhul Araçların Sebep Olduğu Kazalar.

İzmir Hasar Danışmanlık yukarıda yazılı olan tüm alanlarda uzman kadrosu ile Hasar Yönetimi ve Danışmanlık hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. İzmir Hasar Danışmanlık sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın ( Bedeni ve Maddi) ortadan kaldırılması maksadı ile kurulmuştur.

Bu konular hakkında röportaj gerçekleştirdiğimiz İzmir Hasar Danışmanlık Firma Sahibi Mehmet Bay verdiği cevaplar ile kazaya maruz kalmış kişileri bilgilendirecek açıklamalarda bulundu.

Mehmet Bay’ın konuşmalarından kesitler;
Sigorta kavramın yaygınlaşmasını sağlamak ve maddi/manevi zararların karşılanmasını sağlamak istiyoruz.

Şirket prensipleri ve kanunlar çerçevesinde mağdurlara çözüm üretmek için varız. 

Mağdur kişi, kurum ve kuruluşların zararlarını sonuç alana kadar hiçbir ücret talep etmeden takip etmekteyiz.

Halkımızın haklarına sahip çıkma konusunda bilinçlenmesini sağlamaktayız.

Tüm Türkiye'de temsilcilikler açarak yurdun her köşesine bu bilinçlenme hareketini taşımak ve Hasarın Çözümünün Başkenti olacağız.

Profesyonel ekip kurmak ve Personeli düzenli eğitimlerde geçirerek daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

İzmir Hasar Danışmanlık İstanbul Bölge Sorumlusu olan Kemal Emre Bozoğlu ise şu ifadeleri kullandı, “Mehmet Bay ile geçmişe dayalı bir hukukumuz vardı. Kendisi ile bu iş üzerine birçok seyahate çıktım ve gerçekten mağdur insanlara yardımcı olan onların haklarını sonuna kadar savunan bir yapı olduğunu gördüm. 

Böylesine güzel bir yapı da benimde olmam gerektiğini düşündüm ve değerli ağabeyim ile istişareler sonucunda İstanbul’da Sultangazi merkezli bir bölge müdürlüğü oluşturduk. İnanıyorum ki Sultangazi’de ve İstanbul’un diğer ilçelerinde güzel işlere imza atacağız” dedi.

Konuşmaların Tamamını Video’dan İzleyebilirsiniz !
 

deneme
111
1111
Referans1