İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulv. Cengizhan No: 116 kat 2 / 206 Konak İzmir

0 232 489 41 44 [email protected]

banner

Neden Biz?

08-12-2017 admin

"Her Zaman Mağdurun Yanındayız" sloganından yola çıkarak

BİZ KİMİZ

 

İzmir Hasar Yönetim Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri. 2007 yılından bu yana Trafik Kazaları, Tren Kazaları, Uçak Kazaları, İş Kazaları sonucunda meydana gelen maddi ve manevi mağduriyetin minimuma indirmek için faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir. Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kaza sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki teminatlar doğrultusunda almanız gereken tazminatı sorunsuz olarak çözen, sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir.

İzmir Hasar Yönetim Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri Meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırmaktadır ve mağduriyetini minimuma indirmektedir. Hasar tasfiyesi işlemlerini Tüm Sigorta Şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Karayolları Güvence Sigortası nezdinde yürütmektedir.

İzmir Hasar Yönetim Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri Sigorta konusunu oluşturan her türlü hasar halinde Sigorta Şirketleri’ne ve hasar dosyasının diğer taraflarına danışmanlık ve operasyon sürecinde inovatif hizmetler  sunan, taraflar için hasar süreçlerinin her anında sürecin hızlandırılmasında dış kaynaklı destek hizmeti sunan ve tamamen konusunda uzman profesyonel personel kadrosunu bünyesinde barındıran bir Kuruluştur.

deneme
111
1111
Referans1